Plany wakacyjne

W końcu przybyło moje wymarzone lato. Dalej chodzę do okrutnej roboty, jednak zaczęłam ostatnio myśleć o cudownych wakacjach. Wolne zaplanowałam na początek sierpnia, więc już za parę chwil będę w stanie wreszcie odpocząć. Moje wakacje zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!

Początkowo ze znajomymi planowaliśmy wyjechać za granicę. Co roku odwiedzamy Bułgarię, która wcale nam nie powszednieje, jednak w tym roku woleliśmy zaznać czegoś całkowicie nowego. A jeśli zwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk także jest naprawdę atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać za każdym razem leniuchowania na plaży. Przy tym aktualnie nie pragnę jakoś wyjeżdżać ze swojego państwa, bo przeraża mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki etap we własnym bezpiecznym kraju.

Wakacje spędzam więc nad polskim morzem. Nie planuję jednak przebywać w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym apartamencie, bo postanowiliśmy znaleźć sobie wolny plac na terenie namiotowym. Wyruszamy z własnymi namiotami i śpiworami, rozbijamy obozowisko, a następnie robimy sobie małą szkołę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domu minimalną ilość pieniędzy i spróbować spędzić wspaniałe wakacje niskim kosztem. Będziemy pływać, wylegiwać, spacerować oraz zwiedzać co ciekawsze zabytki, za co praktycznie nic nie zapłacimy.

Jestem taka podekscytowana całym wyjazdem, że od niedawna skreślam dni do mojego urlopu. Będziemy podróżować koleją, więc sama podróż będzie całkiem przyjemna, gdyż ostatnio jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, iż nareszcie będę mogła przeżyć więcej czasu z najlepszymi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich wszystkich, tak więc nasze wczasy z pewnością będą udane!

Możesz również polubić